Podstawą naszych relacji z klientami jest wspólna pasja, rzetelna wiedza i umiejętne doradztwo poparte dużym doświadczeniem.

USŁUGI SOMMELIERSKIE

Wino i jedzenie to według nas nierozłączna para. Dzięki doświadczeniu w codziennej pracy z sommelierami i szefami kuchni najlepszych restauracji w Polsce, nauczymy Was zasad foodpairingu i doradzimy jak podbić walory smakowe nawet najbardziej wyszukanych dań. Skomponujemy odpowiednie do okazji menu wraz z selekcją wina i zapewnimy profesjonalną obsługę sommelierów w domu lub firmie.

 

REKOMENDOWANE MIEJSCA

Planujecie ciekawy wyjazd? Poszukujecie atrakcyjnego miejsca wypoczynkowo-rekreacyjnego, sprawdzonej restauracji na biznesowy lunch albo kolację? Chcecie miło spędzić czas w rodzinnym gronie lub z przyjaciółmi? Chętnie dzielimy się naszymi spostrzeżeniami i polecamy to co naprawdę warte uwagi.

 

 

PERSONALIZOWANA SELEKCJA

Importujemy wina kolekcjonerskie, rzadkie roczniki trudno dostępnych win, idealne zarówno na prezent jak i wyjątkowe spotkanie z przyjaciółmi. Doradzamy jak zaprojektować i prowadzić piwniczkę tak, aby wina dojrzewały i zwiększały swoje walory w stabilnych i przystosowanych do tego warunkach. Zawsze chętnie dzielimy się wiedzą, które pozycje warte są inwestycji, jakie wino wybrać na szczególne okazje, a które butelki warto mieć zawsze pod ręką na niezapowiedziane wizyty znajomych.